Hakkımızda

Çiftçi & Yılmaz, mesleki etik kurallarından ödün vermeksizin her türlü hukuk alanında güvenilir, kaliteli, şeffaf ve sonuç odaklı hukuki hizmet vermek üzere İstanbul’da kurulmuştur.

Bu doğrultuda her biri çeşitli hukuk alanlarında uzmanlaşmış deneyimli ve dinamik kadromuz ile ulusal ve uluslararası şirketler ile birlikte gerçek kişilere hizmet vermekteyiz. Hizmet kapsamında, müvekkillerimiz ile yakın ilişki kurarak şirket yapılarını iyi analiz etmekte ve faaliyet gösterdikleri sektörleri ve sektörel düzenlemeleri yakından takip etmekteyiz. Bu yaklaşım, müvekkillerimizin yaptıkları işi, önceliklerini ve risklerini anlayarak onlara zamanında etkin ve uygulanabilir çözümler sunmamızı sağlamaktadır.

İstanbul merkezli bir hukuk bürosu olmamıza karşılık müvekkillerimize hızlı, etkin ve kapsamlı hizmet verebilmek amacıyla Türkiye’nin birçok şehrinde ve ayrıca Türkiye’nin ticaret ağının yoğun olduğu ülkelerde önemli hukuk büroları ile de iş birliği içerisinde çalışmaktayız.

Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Şirketler Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Yatırım Hukuku ve Yabancılar Hukuku başlıca uzmanlık alanlarımızdan olup, detaylı bilgiye faaliyet alanlarımız bölümünden ulaşabilirsiniz.